Deze wandlamp van zangra kreeg de naam Cameo en kan je zowel met het glas naar boven als met het glas naar beneden plaatsen.
Kies uit de grote collectie glazen kappen welke het best in jouw interieur past. Je hebt de keuze uit melkglas, helder glas of gezandstraald glas.
Cameo is voorzien van een E27 fittingen waarin een E27 lichtbron past. Cameo is verkrijgbaar in wit en zwart porselein.
| Materiaal | Porselein |
| Kleur | Zwart |
| Hoogte | 6,3 cm |
| Breedte | 8,8 cm |
| Diepte | 11,5 cm |
| Diameter | Ø 8,8 cm |
| Ontworpen door zangra in | 2024 |
| Markering | CE |
| Fitting | E27 |
| Maximum wattage | max 10W LED |
| Volt | AC 230 V |
| Frequentie | ~ 50 Hz |
| IP-code | IP54 |
| Veiligheidsklasse | Class 2 |
| Afstand tussen vijzen | 7,3 cm |
| Inclusief bevestigingsschroeven | ja |
| Aantal schroeven | 2 |
| Kabelinvoer | achter |
| Type verlichtingsarmatuur | wandlamp |
| Gloeilamp inbegrepen | Nee |
| Lampmaat | max Ø 6 cm |
| Lampenkapcategorie | S |
| Glas schroefmaat | Ø 74.5 mm - lampenkap S |
| Technisch gegevensblad | |
| Installatie-instructies | |
| IP-waarde | |
Thank you for subscribing!
Opdat je optimaal zou kunnen surfen maakt zangra gebruik van cookies van Google Analytics.
Door deze site te blijven gebruiken, stem je hiermee in. Jouw gegevens worden nooit gedeeld met derden.