Deze iconische porseleinen lamp werd in 2009 ontworpen door zangra en maakt deel uit van de allereerste collectie Puur Porselein.
Elke lamp wordt nog steeds met de hand vervaardigd volgens traditionele technieken in een fabriek in Limoges, Frankrijk, een regio met een lange geschiedenis in porseleinproductie.
Aanvankelijk was dit model enkel verkrijgbaar in wit porselein, later gevolgd door zwart. Sinds 2026 is de lamp ook beschikbaar in zachte tinten zoals roze, ivoor en muntgroen.
Geschikt voor een standaard inbouwdoos van 70 mm met een diepte van 60 mm.
| Materiaal | Porselein |
| Kleur | Roze |
| Diepte | 5,5 cm |
| Diameter | Ø 10 cm |
| Land van herkomst | Europa |
| Ontworpen door zangra in | 2025 |
| Markering | CE |
| Fitting | E27 |
| Wattage | max 8 W LED |
| Volt | AC 230 V |
| Frequentie | ~ 50 Hz |
| IP-code | IP20 |
| Veiligheidsklasse | Class 2 |
| Afstand tussen vijzen | 6 cm |
| Inclusief bevestigingsschroeven | neen |
| Kabelinvoer | achter |
| Type verlichtingsarmatuur | wand- of plafondlamp |
| Gloeilamp inbegrepen | Nee |
| Inbouwdoos inbegrepen | Nee |
Thank you for subscribing!
Opdat je optimaal zou kunnen surfen maakt zangra gebruik van cookies van Google Analytics.
Door deze site te blijven gebruiken, stem je hiermee in. Jouw gegevens worden nooit gedeeld met derden.