Deze wandlamp van zangra kreeg de naam Cassis en kan je zowel horizontaal als verticaal plaatsen.
Ze past perfect naast of boven een spiegel in de badkamer, of is ook mooi in de inkomhal.
Cassis is voorzien van twee E27 fittingen waarvoor je dus twee E27 lichtbronnen moet voorzien. Cassis is verkrijgbaar in wit en zwart porselein.
| Materiaal | Porselein / Glas |
| Kleur | Zwart |
| Hoogte | 30.2 cm |
| Breedte | 8.8 cm |
| Diepte | 11.5 cm |
| Gewicht | 1600 g |
| Herkomst van de onderdelen | PRC |
| Ontworpen door zangra in | 2024 |
| Markering | CE |
| Lengte van het glas | 18.6 cm |
| Fitting | 2 x E27 |
| Maximum wattage | max 2 x 10W LED |
| Volt | AC 230 V |
| Frequentie | ~ 50 Hz |
| IP-code | IP44 |
| Veiligheidsklasse | Class 2 |
| Afstand tussen vijzen | 28.4 cm / 7.3 cm |
| Inclusief bevestigingsschroeven | ja |
| Aantal schroeven | 4 |
| Kabelinvoer | achter |
| Type verlichtingsarmatuur | wandlamp |
| Gloeilamp inbegrepen | Nee |
| Lampmaat | max Ø 6 cm |
| Installatie-instructies | |
| Technisch gegevensblad | |
Thank you for subscribing!
Opdat je optimaal zou kunnen surfen maakt zangra gebruik van cookies van Google Analytics.
Door deze site te blijven gebruiken, stem je hiermee in. Jouw gegevens worden nooit gedeeld met derden.