Deze spot is ook verkrijgbaar met een goudkleurige binnenkant.
| EAN code | 5415249066185 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Zwart |
| Hoogte | 11 cm |
| Diameter | Ø 9 cm |
| Gemaakt in | Europa |
| Markering | CE |
| Fitting | GU10 |
| Wattage | max 10 W LED |
| Volt | AC 230 V |
| Frequentie | ~ 50/60 Hz |
| IP-code | IP20 |
| Veiligheidsklasse | Class 1 |
| Afstand tussen vijzen | 6,5 cm |
| Inclusief bevestigingsschroeven | neen |
| Type verlichtingsarmatuur | wand- of plafondlamp |
| Gloeilamp inbegrepen | Nee |
Thank you for subscribing!
Opdat je optimaal zou kunnen surfen maakt zangra gebruik van cookies van Google Analytics.
Door deze site te blijven gebruiken, stem je hiermee in. Jouw gegevens worden nooit gedeeld met derden.