Fitting in porselein, basis in plastic en mat glas.
| Artikelnummer | light.o.091.w |
| EAN code | 5415249043933 |
| Materiaal | Glas |
| Kleur | Wit |
| Hoogte | 40 cm |
| Diameter | Ø 40 cm |
| Gemaakt in | Europa |
| Markering | CE |
| Fitting | E27 |
| Type lamp | max Ø: 9 cm |
| Maximum wattage | Max 75 W |
| Volt | AC 230 V |
| Frequentie | ~ 50 Hz |
| IP-code | IP65 |
| Veiligheidsklasse | Class 2 |
| Afstand tussen vijzen | 9 cm |
| Kabelinvoer | achter |
| Type verlichtingsarmatuur | plafondlamp |
| Gloeilamp inbegrepen | Nee |
| Installatie-instructies | |
| IP-waarde | |
Thank you for subscribing!
Opdat je optimaal zou kunnen surfen maakt zangra gebruik van cookies van Google Analytics.
Door deze site te blijven gebruiken, stem je hiermee in. Jouw gegevens worden nooit gedeeld met derden.