David to zabawna i wszechstronna porcelanowa oprawa oświetleniowa od zangra. Kolekcja obejmuje dwa modele: wersję prostą i skośną, które można dowolnie łączyć i zestawiać, tworząc różne kompozycje.
Podstawa z glazurowanej porcelany dostępna jest w sześciu kolorach, a do wyboru jest ponad trzydzieści szklanych kloszy z gwintem. Od przezroczystych po opalowe, od gładkich po żebrowane – każda kombinacja daje inny efekt i sposób rozproszenia światła.
David posiada oprawkę E27, do której pasuje żarówka LED E27.
Może być używany jako lampa ścienna lub sufitowa, pojedynczo lub w zestawach kilku lamp. David nie nadaje się do użytku na zewnątrz.
Ten produkt jest kompatybilny z puszką podtynkową (średnica 70 mm x głębokość 60 mm), ale może być również bez problemu zamontowany bez puszki podtynkowej. Puszka nie jest dołączona do zestawu przy zakupie tego produktu.
| Materiał | Szkło / Porcelana |
| Kolor | Biały |
| Średnica | Ø 9,7 cm |
| Wyprodukowano w | PRC |
| Zaprojektowane przez zangra w | 2025 |
| Oznaczenia | CE |
| Rodzaj oprawki | E27 |
| Maximum wattage | Max 10 W LED |
| Napięcie | AC 230 V |
| Częstotliwość | ~ 50 Hz |
| Klasa IP | IP21 |
| Klasa bezpieczeństwa | Class 2 |
| Odległość międzyosiowa | 6 cm |
| Śruby montażowe w zestawie | Nie |
| Liczba śrub | 2 |
| Połączenie | Tylne |
| Rodzaj oprawy oświetleniowej | Lampa ścienna lub sufitowa |
| Zawiera żarówkę | Nie |
| Wielkość żarówki | max Ø 6,5 cm |
| Lampshade category | M |
| Średnica gwintu klosza | Ø 84.5 mm - klosz M |
| Puszka montażowa w zestawie | Nie |
| Instrukcja montażu | |
Thank you for subscribing!
zangra korzysta z plików cookie Google Analytics, aby zapewnić najlepszą obsługę na swojej stronie internetowej.
Kontynuując, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.
Zangra nie zbiera ani nie sprzedaje Twoich danych osobowych.