De wc-borstel heeft een houten steel en een onderzijde in kunststof. Die materiaalkeuze is bewust gemaakt: het borstelgedeelte is zo beter bestand tegen vocht.
| Materiaal | Porselein |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 12 cm |
| Hoogte | 23 cm |
| Breedte | 12 cm |
| Diameter | Ø 8 cm |
| Ontworpen door zangra in | 2023 |
| Inclusief bevestigingsschroeven | ja |
| Technisch gegevensblad | |
Thank you for subscribing!
Opdat je optimaal zou kunnen surfen maakt zangra gebruik van cookies van Google Analytics.
Door deze site te blijven gebruiken, stem je hiermee in. Jouw gegevens worden nooit gedeeld met derden.