Schattig porseleinen nachtlampje met rode textieldraad om de donkere nachten iets op te vrolijken!
Het licht schijnt door het porselein en zorgt voor een zachte sfeerverlichting.
| Artikelnummer | light.091.001 |
| EAN code | 5415249025397 |
| Materiaal | Porselein |
| Kleur | Wit |
| Hoogte | 30 cm |
| Breedte | 23 cm |
| Diepte | 17 cm |
| Gemaakt in | PRC |
| Ontworpen door zangra in | 2017 |
| Markering | CE |
| Fitting | E14 |
| Wattage | Max 60 W |
| Volt | AC 230 V |
| Frequentie | ~ 50 Hz |
| IP-code | IP20 |
| Veiligheidsklasse | Class 2 |
| Kabelinvoer | onder |
| Type verlichtingsarmatuur | Tafellamp |
| Gloeilamp inbegrepen | Nee |
| Installatie-instructies | |
| IP-waarde | |
Thank you for subscribing!
Opdat je optimaal zou kunnen surfen maakt zangra gebruik van cookies van Google Analytics.
Door deze site te blijven gebruiken, stem je hiermee in. Jouw gegevens worden nooit gedeeld met derden.