Estelle is een niet alledaagse metalen wandkapstok met meerdere geïntegreerde haken voor jassen, tassen en accessoires. Het eenvoudige ontwerp en de grafische vorm maken deze kapstok geschikt voor de hal, keuken, slaapkamer of werkruimte. Praktisch, compact en verkrijgbaar in twee kleuren.
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Oranje / Geel |
| Lengte | 57 cm |
| Hoogte | 24 cm |
| Diepte | 33 mm |
| Gemaakt in | Europa |
| Inclusief bevestigingsschroeven | neen |
| Aantal schroeven | 4 |
Thank you for subscribing!
Opdat je optimaal zou kunnen surfen maakt zangra gebruik van cookies van Google Analytics.
Door deze site te blijven gebruiken, stem je hiermee in. Jouw gegevens worden nooit gedeeld met derden.