| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Blauw |
| Totale lengte | total length - bridget.050 : 51 cm / bridget.100 : 101 cm |
| Hoogte | 8,2 cm |
| Breedte | 14,5 cm |
| Ontworpen door zangra in | 2023 |
| Markering | CE |
| Fitting | 50 cm : s14d / 100 cm : s14s |
| Type lamp | LED |
| Wattage | 50 cm : 7 W / 100 cm : 11 W |
| Maximum wattage | 50 cm : Max 12W LED / 100 cm : Max 20W LED |
| Lumen | 50 cm : 608 lm / 100 cm : 1050 lm |
| Kelvin | 50 cm : 2700 K / 100 cm : 2700 K |
| Volt | AC 230 V |
| Frequentie | ~ 50 Hz |
| IP-code | IP20 |
| Veiligheidsklasse | Class 2 |
| Dimbaar | neen |
| Kleurtemperatuur | wit warm licht |
| Verwachte levensduur | 50 cm : 20 000 h / 100 cm : 15 000 h |
| Aantal toepassingen | 50 cm : 20 000 on/off / 100 cm : 15 000 on/off |
| Energielabel | F |
| Afstand tussen vijzen | 5 cm |
| Inclusief bevestigingsschroeven | ja |
| Type verlichtingsarmatuur | plafondlamp |
| Gloeilamp inbegrepen | Ja |
| Technisch gegevensblad | |
| Installatie-instructies | |
| IP-waarde | |
Thank you for subscribing!
Opdat je optimaal zou kunnen surfen maakt zangra gebruik van cookies van Google Analytics.
Door deze site te blijven gebruiken, stem je hiermee in. Jouw gegevens worden nooit gedeeld met derden.