Giv dit badeværelse et strejf af sofistikering med denne sorte porcelæn sæbeskål. Fremstillet af porcelæn af høj kvalitet kombinerer den elegance og holdbarhed og giver samtidig en praktisk løsning til opbevaring af din sæbe. Dens slanke, minimalistiske design passer perfekt ind i enhver badeværelsesindretning og gør daglig brug både stilfuld og funktionel.
Denne sæbeholder tilhører zangra Pure Porcelain-kollektionen, som tilbyder et bredt udvalg af dekorative accessories til at forskønne dit hjem.
Kort til efter, at virksomheden blev stiftet i 2009 begyndte zangra at samarbejde med flere porcelænsfabrikker overalt i verden – et samarbejde, som består til denne dag. zangra har i de seneste år brugt meget tid i verdens mest berømte porcelænsbyer. Fra Limoges i Frankrig til Jingdezhen i Kina. I samarbejde med dem skabte vi nye modeller og bragte fordums glemte modeller frem i lyset. En række gamle støbeforme blev på ny sat i produktion, og zangras porcelæn er i dag stadig produceret i hånden, én efter én. Det gør hver eneste enhed unik. zangras arbejde må siges at have båret frugt, for produkterne bliver solgt over hele verden.
| Vare nr. | bathroom.027.002.b |
| EAN kode | 5415249042929 |
| Materiale | Porcelæn |
| Farve | Sort |
| Højde | 3 cm |
| Bredde | 13 cm |
| Dybde | 9 cm |
| Oprindelse | PRC |
Thank you for subscribing!
zangra bruger Google Analytics cookies for at sikre, at du får den bedste oplevelse på deres hjemmeside. Ved at fortsætte besøget accepterer du brugen af disse cookies. Zangra indsamler eller sælger ikke dine personlige data.