| Code | catherine |
| Materiale | Glas / Rustfrit stål |
| Farve | Gennemsigtig / Sølvfarvet |
| Længde | 115 cm |
| Diameter | Ø 7,5 cm |
| Fremstillet i | PRC |
| Mærkning | CE |
| Type af lampeholder | Integrated LED module |
| Watt | 20 W |
| Maximum wattage | 20 W |
| Lumen | 2317 lm |
| Kelvin | 2745 K |
| Spænding | AC 200-240V |
| Frekvens | ~ 50 Hz |
| Beskyttelsesmærkning (IP) | IP69 |
| Sikkerhedsklasse | Class 1 |
| Dæmpbar | nej |
| Levetid | 54 000h |
| Energimærke | D |
| Skruer medfølger | ja |
| Antal skruer | 4 |
| Kabelindføring | oppefra |
| Impact protection | IK07 |
| Type af armatur | Pendel |
| Pæren er inkluderet | Yes |
| Installationsvejledning | |
| Teknisk datablad | |
| IP-koden | |
Thank you for subscribing!
zangra bruger Google Analytics cookies for at sikre, at du får den bedste oplevelse på deres hjemmeside. Ved at fortsætte besøget accepterer du brugen af disse cookies. Zangra indsamler eller sælger ikke dine personlige data.