| Materiał | Stal |
| Kolor | Pomarańczowy / Żółty |
| Długość | 57 cm |
| Wysokość | 24 cm |
| Głębokość | 33 mm |
| Wyprodukowano w | Europa |
| Śruby montażowe w zestawie | Nie |
| Liczba śrub | 4 |
Thank you for subscribing!
zangra korzysta z plików cookie Google Analytics, aby zapewnić najlepszą obsługę na swojej stronie internetowej.
Kontynuując, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.
Zangra nie zbiera ani nie sprzedaje Twoich danych osobowych.