Odkryj nasz kinkiet w stylu loftowym – wyjątkową białą metalową lampę ścienną zangra inspirowaną oświetleniem warsztatowym, idealną do tworzenia nowoczesnych i modnych wnętrz.
Dzięki regulowanej głowicy możesz skierować strumień światła według własnych potrzeb, co czyni ją doskonałym wyborem do czytania w sypialni.
Jej dopracowany design, łączący estetykę i funkcjonalność, sprawia, że jest to niezbędny element, który podniesie standard Twojego wnętrza.
Model ten jest dostępny w kolorze czarnym.
Ta lampa wymaga żarówki E27.
Co oznacza E27?
E27 oznacza rodzaj oprawy lampy. E27 oznacza gwint o średnicy 27 mm. Jest również znany jako gwint Edisona. W oprawce E27 zawsze musisz umieścić żarówkę E27. Żarówka E27 to standard w Polsce.
Wczesne żarówki (pamiętasz je?) miały podobny gwint. Bądź jednak ostrożny, bo są też kraje, w których żarówki E26 są normą (np. Stany Zjednoczone).
Jeśli chcesz wiedzieć, która norma obowiązuje w Twoim kraju, zajrzyj na tę stronę.
Sprawdź tutaj pełną kolekcję "żarówek E27" firmy zangra.
| Kod | light.055.004 |
| Kod kreskowy | 5415249002169 |
| Materiał | Metal |
| Wysokość | 23 cm |
| Szerokość | 17 cm |
| Głębokość | 22 cm |
| Zaprojektowane przez zangra w | 2014 |
| Oznaczenia | CE |
| Rodzaj oprawki | E27 |
| Moc | max 40 W |
| Napięcie | AC 230 V |
| Częstotliwość | ~ 50 Hz |
| Klasa IP | IP20 |
| Klasa bezpieczeństwa | Class 1 |
| Wymiary rozetki sufitowej lub ściennej | Ø 12 cm |
| Rodzaj oprawy oświetleniowej | Lampa ścienna |
| Zawiera żarówkę | Nie |
| Instrukcja montażu | |
| Indeks ochrony IP | |
| Karta techniczna produktu | |
Thank you for subscribing!
zangra korzysta z plików cookie Google Analytics, aby zapewnić najlepszą obsługę na swojej stronie internetowej.
Kontynuując, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.
Zangra nie zbiera ani nie sprzedaje Twoich danych osobowych.