Ten produkt jest kompatybilny z puszką podtynkową (średnica 70 mm x głębokość 60 mm), ale może być również bez problemu zamontowany bez puszki podtynkowej. Puszka nie jest dołączona do zestawu przy zakupie tego produktu.
| Code | light.020.wa.bl |
| Materiał | Porcelana |
| Kolor | Niebieski |
| Szerokość | 7,5 cm |
| Głębokość | 6,3 cm |
| Wyprodukowano w | PRC |
| Zaprojektowane przez zangra w | 2025 |
| Oznaczenia | CE |
| Rodzaj oprawki | E27 |
| Maximum wattage | max 10 W LED |
| Napięcie | AC 230 V |
| Częstotliwość | ~ 50 Hz |
| Klasa IP | IP20 |
| Klasa bezpieczeństwa | Class 2 |
| Odległość międzyosiowa | 6 cm |
| Śruby montażowe w zestawie | tak |
| Liczba śrub | 2 |
| Połączenie | Tylne |
| Rodzaj oprawy oświetleniowej | Lampa ścienna |
| Zawiera żarówkę | Nie |
| Puszka montażowa w zestawie | Nie |
| Instrukcja montażu | |
Thank you for subscribing!
zangra korzysta z plików cookie Google Analytics, aby zapewnić najlepszą obsługę na swojej stronie internetowej.
Kontynuując, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.
Zangra nie zbiera ani nie sprzedaje Twoich danych osobowych.