Do użytku w pomieszczeniach lub na zewnątrz, jako lampa ścienna lub sufitowa, ta odporna na wstrząsy lampa jest przeznaczona do intensywnego użytkowania, idealna dla domów, hoteli lub restauracji.
Wysokiej jakości klosz z polietylenu ma wiele zalet, takich jak wyjątkowo przyjemny wygląd, wysoka odporność na uszkodzenia i stabilność UV, która zapobiega jego starzeniu.
Doskonale nadaje się do użytku w budynkach użyteczności publicznej.
| Materiał | Tworzywo termoplastyczne |
| Kolor | Biały |
| Średnica | Ø 19.5 cm |
| Wyprodukowano w | Europa |
| Oznaczenia | CE |
| Rodzaj oprawki | E27 |
| Typ żarówki | max Ø: 9 cm |
| Maximum wattage | Max 25 W |
| Napięcie | AC 230 V |
| Częstotliwość | ~ 50 Hz |
| Klasa IP | IP65 |
| Klasa bezpieczeństwa | Class 2 |
| Odległość międzyosiowa | 6.3 cm |
| Śruby montażowe w zestawie | Nie |
| Połączenie | Tylne |
| Ochrona przed uderzeniem | IK10 |
| Rodzaj oprawy oświetleniowej | Lampa sufitowa / Lampa ścienna |
| Zawiera żarówkę | Nie |
| Indeks ochrony IP | |
| Instrukcja montażu | |
| Karta techniczna produktu | |
Thank you for subscribing!
zangra korzysta z plików cookie Google Analytics, aby zapewnić najlepszą obsługę na swojej stronie internetowej.
Kontynuując, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.
Zangra nie zbiera ani nie sprzedaje Twoich danych osobowych.