Ta turkusowa porcelanowa i mosiężna lampa ścienna wniesie do Twoich wnętrz świeży i kojący akcent. Wyposażona jest w oprawkę na żarówkę odchylaną o 90 stopni, co pozwala na łatwe dostosowanie kierunku światła do potrzeb. Ta retro lampa należy do kolekcji Pure Porcelain marki zangra, wysokiej jakości serii produktów do domu obejmującej przełączniki, oprawy oświetleniowe, akcesoria łazienkowe i wiele więcej. Ta lampa wymaga żarówki E27 i jest dostępna w wielu kolorach.
| Kod | light.036.011.bl |
| Kod kreskowy | 5415249024307 |
| Materiał | Porcelana / Mosiądz |
| Długość całkowita | 15 cm |
| Średnica | 10 cm |
| Zaprojektowane przez zangra w | 2016 |
| Oznaczenia | CE |
| Rodzaj oprawki | E27 |
| Moc | max 6 W LED |
| Napięcie | AC 230 V |
| Częstotliwość | ~ 50 Hz |
| Klasa IP | IP20 |
| Klasa bezpieczeństwa | Class 1 |
| Odległość międzyosiowa | 7 cm |
| Wymiary rozetki sufitowej lub ściennej | Ø 10 cm x 3 cm |
| Rodzaj oprawy oświetleniowej | Lampa ścienna |
| Zawiera żarówkę | Nie |
| Instrukcja montażu | |
| Karta techniczna produktu | |
Thank you for subscribing!
zangra korzysta z plików cookie Google Analytics, aby zapewnić najlepszą obsługę na swojej stronie internetowej.
Kontynuując, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.
Zangra nie zbiera ani nie sprzedaje Twoich danych osobowych.