Ta lampa zangra nazywa się Abbie. Abbie jest dostępna w różnych kolorach, a dzięki obrotowemu ramieniu możesz skierować światło w dowolne miejsce. Sprawdzi się zarówno jako lampka do czytania przy łóżku, jak i jako kinkiet przymocowany do ściany nad stołem. Obrotowa lampa Abbie obraca się o 180 stopni i jest produkowana w tradycyjnej europejskiej fabryce. Abbie ma oprawkę E27, co oznacza, że musi mieć żarówkę E27.
Tutaj możesz kupić kinkiet Abbie ze szklanym kloszem.
Tutaj możesz dokupić dodatkowy szklany klosz.
Informacje techniczne
Ta lampa z włącznikiem jest dostarczana z kablem tekstylnym o długości 350 cm, białą wtyczką i włącznikiem.
Odległość między włącznikiem a lampą wynosi 65 cm.
| Code | abbie.o |
| Kod kreskowy | 5415249064693 |
| Materiał | Metal / Mosiądz |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Długość kabla | 350 cm |
| Wysokość | 20 cm |
| Głębokość | 50 cm |
| Wyprodukowano w | Europa |
| Zaprojektowane przez zangra w | 2021 |
| Oznaczenia | CE |
| Rodzaj oprawki | E27 |
| Maximum wattage | Max 6 W LED |
| Napięcie | AC 230 V |
| Częstotliwość | ~ 50 Hz |
| Klasa IP | IP20 |
| Klasa bezpieczeństwa | Class 2 |
| Odległość międzyosiowa | 2 cm |
| Śruby montażowe w zestawie | Nie |
| Liczba śrub | 4 |
| Rodzaj oprawy oświetleniowej | Lampa ścienna |
| Zawiera żarówkę | Nie |
Thank you for subscribing!
zangra korzysta z plików cookie Google Analytics, aby zapewnić najlepszą obsługę na swojej stronie internetowej.
Kontynuując, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.
Zangra nie zbiera ani nie sprzedaje Twoich danych osobowych.