Ważne informacje dotyczące montażu
| Materiał | Szkło / Stal nierdzewna |
| Kolor | Przezroczysty / W kolorze srebrnym |
| Długość | cathy : 55 cm / cathy.002 : 115 cm |
| Długość całkowita | cathy : 205 cm / cathy.002 : 265 cm |
| Długość kabla | 150 cm |
| Średnica | cathy : 7,5 cm / cathy.002 : 7,5 cm |
| Wyprodukowano w | PRC |
| Zaprojektowane przez zangra w | 2024 |
| Oznaczenia | CE |
| Rodzaj oprawki | Zintegrowany moduł LED |
| Moc | cathy : 10 W / cathy.002 : 20 W |
| Maximum wattage | cathy : 10 W / cathy.002 : 20 W |
| Lumen | cathy: 1390 lm / cathy.002: 2521 lm |
| Kelvin | 2745 K |
| Napięcie | AC 230V |
| Częstotliwość | ~ 50 Hz |
| Klasa IP | IP69 |
| Klasa bezpieczeństwa | Class 1 |
| Ściemnialna | nie |
| Żywotność | 54 000h |
| Etykieta energetyczna | cathy: C / cathy.002: D |
| Śruby montażowe w zestawie | tak |
| Liczba śrub | 2 |
| Połączenie | Z góry |
| Ochrona przed uderzeniem | IK07 |
| Rodzaj oprawy oświetleniowej | Lampa ścienna lub sufitowa |
| Zawiera żarówkę | Tak |
| Indeks ochrony IP | |
| Instrukcja montażu | |
Thank you for subscribing!
zangra korzysta z plików cookie Google Analytics, aby zapewnić najlepszą obsługę na swojej stronie internetowej.
Kontynuując, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.
Zangra nie zbiera ani nie sprzedaje Twoich danych osobowych.