Ta lampa ścienna marki zangra o nazwie Cameo może być montowana zarówno z kloszem skierowanym do góry, jak i w dół.
Do wyboru jest szeroka kolekcja szklanych kloszy, dzięki czemu możesz dopasować model idealnie do swojego wnętrza. Dostępne są klosze z matowego, przezroczystego oraz opalowego szkła.
Cameo wyposażona jest w oprawkę E27, kompatybilną z żarówką E27. Model dostępny jest w białej i czarnej porcelanie.
| Materiał | Porcelana |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 6,3 cm |
| Szerokość | 8,8 cm |
| Głębokość | 11,5 cm |
| Średnica | Ø 8,8 cm |
| Zaprojektowane przez zangra w | 2024 |
| Oznaczenia | CE |
| Rodzaj oprawki | E27 |
| Maximum wattage | max 10W LED |
| Napięcie | AC 230 V |
| Częstotliwość | ~ 50 Hz |
| Klasa IP | IP54 |
| Klasa bezpieczeństwa | Class 2 |
| Odległość międzyosiowa | 7,3 cm |
| Śruby montażowe w zestawie | tak |
| Liczba śrub | 2 |
| Połączenie | Tylne |
| Rodzaj oprawy oświetleniowej | Lampa ścienna |
| Zawiera żarówkę | Nie |
| Wielkość żarówki | max Ø 6 cm |
| Lampshade category | S |
| Średnica gwintu klosza | Ø 74.5 mm - klosz S |
| Karta techniczna produktu | |
| Instrukcja montażu | |
| Indeks ochrony IP | |
Thank you for subscribing!
zangra korzysta z plików cookie Google Analytics, aby zapewnić najlepszą obsługę na swojej stronie internetowej.
Kontynuując, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.
Zangra nie zbiera ani nie sprzedaje Twoich danych osobowych.