| Materiał | Porcelana / Szkło |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 30.2 cm |
| Szerokość | 8.8 cm |
| Głębokość | 11.5 cm |
| Waga | 1600 g |
| Pochodzenie elementów | PRC |
| Zaprojektowane przez zangra w | 2024 |
| Oznaczenia | CE |
| Wysokość klosza | 18.6 cm |
| Rodzaj oprawki | 2 x E27 |
| Maximum wattage | max 2 x 10W LED |
| Napięcie | AC 230 V |
| Częstotliwość | ~ 50 Hz |
| Klasa IP | IP44 |
| Klasa bezpieczeństwa | Class 2 |
| Odległość międzyosiowa | 28.4 cm / 7.3 cm |
| Śruby montażowe w zestawie | tak |
| Liczba śrub | 4 |
| Połączenie | Tylne |
| Rodzaj oprawy oświetleniowej | Lampa ścienna |
| Zawiera żarówkę | Nie |
| Wielkość żarówki | max Ø 6 cm |
| Instrukcja montażu | |
| Karta techniczna produktu | |
Thank you for subscribing!
zangra korzysta z plików cookie Google Analytics, aby zapewnić najlepszą obsługę na swojej stronie internetowej.
Kontynuując, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.
Zangra nie zbiera ani nie sprzedaje Twoich danych osobowych.