| Materiał | Aluminium |
| Kolor | Czarny / Biau0142y |
| Wysokość | 12,1 cm |
| Średnica | Ø 10 cm |
| Waga | 450 g |
| Wyprodukowano w | PRC |
| Zaprojektowane przez zangra w | 2024 |
| Oznaczenia | CE |
| Rodzaj oprawki | GU10 |
| Maximum wattage | max 6 W LED |
| Napięcie | AC 230 V |
| Częstotliwość | ~ 50/60 Hz |
| Klasa IP | IP54 |
| Klasa bezpieczeństwa | Class 1 |
| Odległość międzyosiowa | 7 cm |
| Śruby montażowe w zestawie | tak |
| Połączenie | Tylne |
| Rodzaj oprawy oświetleniowej | Lampa sufitowa / Lampa u015bcienna |
| Zawiera żarówkę | Nie |
| Indeks ochrony IP | |
Thank you for subscribing!
zangra korzysta z plików cookie Google Analytics, aby zapewnić najlepszą obsługę na swojej stronie internetowej.
Kontynuując, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.
Zangra nie zbiera ani nie sprzedaje Twoich danych osobowych.