| Materiał | Metal |
| Kolor | Biały |
| Długość całkowita | 100 cm |
| Długość kabla | 150 cm |
| Szerokość | 7 cm |
| Pochodzenie | Europa |
| Zaprojektowane przez zangra w | 2023 |
| Oznaczenia | CE |
| Rodzaj oprawki | s14s |
| Typ żarówki | LED |
| Moc | 8 W / 11 W / 6,5 W |
| Maximum wattage | Max 20W LED |
| Lumen | 500 lm / 1050 lm / 500 lm |
| Kelvin | 2200 K / 2700 K / 2200 K |
| Napięcie | AC 230 V |
| Częstotliwość | ~ 50 Hz |
| Klasa IP | IP20 |
| Klasa bezpieczeństwa | Class 2 |
| Ściemnialna | nie |
| Barwa światła | ciepłe białe światło |
| Żywotność | 15 000 h |
| Ilość obwodów | 15 000 on/off |
| Etykieta energetyczna | G / F / G |
| Odległość międzyosiowa | 88,5 cm / 5 cm |
| Śruby montażowe w zestawie | Nie |
| Rodzaj oprawy oświetleniowej | Lampa wisząca |
| Zawiera żarówkę | Tak |
| Indeks ochrony IP | |
| Instrukcja montażu | |
| Karta techniczna produktu | |
Thank you for subscribing!
zangra korzysta z plików cookie Google Analytics, aby zapewnić najlepszą obsługę na swojej stronie internetowej.
Kontynuując, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.
Zangra nie zbiera ani nie sprzedaje Twoich danych osobowych.