| Kod | light.o.065 |
| Materiał | Bakelit |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 9 cm |
| Głębokość | Ø 10,5 cm |
| Oznaczenia | CE |
| Rodzaj oprawki | E27 |
| Typ żarówki | max Ø: 6 cm |
| Maximum wattage | Max 6 W LED |
| Napięcie | 250 V |
| Częstotliwość | ~ 50 Hz |
| Klasa IP | IP40 |
| Klasa bezpieczeństwa | Class 2 |
| Połączenie | Tylne |
| Rodzaj oprawy oświetleniowej | Lampa wisząca |
| Zawiera żarówkę | Nie |
Thank you for subscribing!
zangra korzysta z plików cookie Google Analytics, aby zapewnić najlepszą obsługę na swojej stronie internetowej.
Kontynuując, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.
Zangra nie zbiera ani nie sprzedaje Twoich danych osobowych.